Call Of Duty Modern Warfare 2 Directx Hatası

ama bile direct x directx 10 ekran hala modern warfare possible solutions readme unrecoverable error windows7 xpde yani zaman Call Of Duty Modern Warfare 2 Directx Hatası Call Of Duty 4 Directx Hatası call of duty modern warfare 3 directx hatası call ..

Cod Modern Warfare Directx Hatası Yardım!!

Arkadaşlar xp de yüklediğimde hiçbir hata olmadan oynadım hatta bu oyunu 4-5 kez bitirdim ama windows7 yüklediğim zaman bu hatayı almaya başladım.pc sistemim uyuyor 512mb ekran kartı ve 2 gb ram var işlemci ise 2.66 ghz ama o da uyuyor çünkü xpde hiç kasmadan oynuyordum oyunu.Ama bu işletim sistemini yükledikten sonra çalışmaz hale geldi.bütün direct x sürümlerini yükledim hala aynı sorunu veriyor.not:en son tavsiye üzerine directx 10 sürümünü yükledim boyutu ise 318 mb dı lütfen yardım!!
Hata oyun hiç açılmadan yapıyor yani oyuna giremiyorum bile!

Hata aynen şöyle:
DirectX encountered an unrecoverable error.
Check the readme for possible solutions

Resim:

Etiketler:call of duty modern warfare 3 directx hatası call of duty modern warfare 2 directx hatası call of duty 4 directx hatası call of duty modern warfare 3 directx hatası çözümü call of duty modern warfare 4 dx error call of duty modern warfare 3 directx encountered an unrecoverable error call of duty modern warfare 3 directx error modern warfare 3 directx hatası modern warfare 2 directx encountered an unrecoverable error call of duty modern warfare 3 directx encountered an unrecoverable error hatası call of duty 4 directx encountered an unrecoverable error hatası call of duty modern warfare 4 directx hatası modern warfare 3 directx encountered an unrecoverable error çözüm mw3 directx hatası call of duty modern warfare 3 directx sorunu cod modern warfare 3 directx hatası call of duty 4 modern warfare directx hatası cod mw 3 directx hatası call of duty modern warfare 3 directx encountered hatası call of duty 4 directx encountered an unrecoverable error
Modernizm: Kültürel bağlamda modernizm, 19. yüzyılda geleneksel anlamdaki edebi, sanatsal, sosyal organizasyon ve gündelik yaşamın geçerliliğini yitirdiği fikriyle ortaya çıkmıştır.
Yunanca: Yunanca (Yunanca: Ελληνικά veya Eλληνική γλώσσα ), Yunanistan'ın ve Kıbrıs Cumhuriyeti'nin resmî dilidir.
Yunanistan: Yunanistan veya resmî adı ile Helen Cumhuriyeti (Yunanca: Ελληνική Δημοκρατία, Eliniki Dimokratia) (Ελλάδα, Elada, UFA: ; tarihî olarak Ελλάς, Ellas UFA: [e̞ˈlas]) Balkanlar’ın güneyinde yer alan bir ülke. Avrupa Birliği ve Kuzey Atlantik Antlaşması Örgütü üyesi Yunanistan, Türkiye'nin batı komşusudur. Arnavutluk, Bulgaristan ve Makedonya Cumhuriyeti ile de sınır paylaşmaktadır.
Modern mimarlık: Modern mimarlık, 19. yüzyıl'ın Eklektisist mimarlığına karşı çıkan özgün yaratma yanlısı tüm mimari akımların genel adıdır.
Hatasız Kul Olmaz: Hatasız Kul Olmaz, Orhan Gencebay'ın 1974'te Kervan Plakçılık'tan çıkan albümüdür. Albümde 10 şarkı bulunmaktadır.
Hatasız Kul Olmaz (film): Hatasız Kul Olmaz, Osman Fahir Seden'in yönettiği 1977 yapımı Türk filmidir. Senaryosunu yine filmin yönetmeni Osman Fahir Seden'in yazdığı filmin başrollerinde Orhan Gencebay ve Fatma Girik oynamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir