İphone Fotoğraflara Şifre Koyma

gibi iphone vs..

İphone’da Şifre Uygulaması Var Mı?

iphone’da mesajlar, fotoğraflar ve videolara girmeden önce şifre koyma gibi bi uygulama veya program var mı acaba?? :öhh:

Sponsorlu Bağlantılar
Aramalar: fotoğraflar klasörüne şifre koyma iphone iphone 4 mesajlara şifre koyma iphone 4 şifre koyma iphone da fotolara sifre koyma iphone uygulamalarına şifre koyma
Etiketler:iphone fotograflara sifre koyma iphone fotoğraflara şifre koyma iphone şifre koyma iphone mesajlara şifre koyma Iphone resimlere sifre koyma iphone da mesajlara şifre koyma iphone 4 şifre koyma iphone uygulamalara şifre koyma iphone 4 fotograflara sifre koyma iphone resimlere sifre iphone 4 resimlere şifre koyma iphone da mesajlara sifre koyma iphone resimlere şifre koyma iphone videolara şifre koyma iphone 4 mesajlara şifre koyma iphone fotolara sifre koyma iphone 4 parola koyma iphoneda fotoğraflara şifre koyma iphone mesajlara şifre koymak
İPhone: iPhone (), Apple tarafından tasarlanan ve üretilen multimedya ve internet özelliklerini destekleyen akıllı telefondur.
İPhone 4: iPhone 4 () Apple'ın iPhone 3GS'den sonra piyasaya sürdüğü akıllı telefondur. 7 Haziran 2010'da San Francisco'daki Moscone Center'da düzenlenen WWDC 2010'da duyurulmuştur.
İPhone 4S: Apple tarafından tanıtılan 5. Jenerasyon iPhone. 4 Ekim 2011'de Cupertino, California'da "Let's Talk iPhone" etkinliğinde Tim Cook tarafından tanıtılmıştır.
IOS: iOS (eski adıyla iPhone OS) Apple'ın orijinal olarak iPhone için geliştirdiği ancak daha sonra iPod Touch ve iPad'de de kullanılan mobil işletim sistemidir.
İPhone 3GS: iPhone 3GS, Apple'ın iPhone 3G'den sonra piyasaya sürdüğü akıllı telefondur. 8 Haziran 2009'da San Francisco'daki Moscone Center'da düzenlenen WWDC 2009'da duyurulmuştur.
Kriptoloji: Kriptoloji, şifre bilimidir. Çeşitli iletilerin, yazıların belli bir sisteme göre şifrelenmesi, bu mesajların güvenlikli bir ortamda alıcıya iletilmesi ve iletilmiş mesajın deşifresiyle uğraşır.
Şifreciler: Şifreciler Phil Alden Robinson'ın yönettiği 1992 tarihli bir macera filmidir. Filmin başrollerinde Robert Redford, Dan Aykroyd, Sidney Poitier, River Phoenix, Ben Kingsley gibi birçok yıldız barındırır.
Deşifre: Deşifre, kriptoloji biliminde şifre işleminin geriye alınarak asıl veriye tekrar ulaşılması işlemi. Kelime kökü fransızca "Déchiffrer"den gelmektedir.
Şifre kırma: Şifre kırma, Elektronik ortamda, ATM cihazlarında, özellikle de internette, çeşitli web sayfalarında giriş için kullanılan şifreleri öğrenmek amacıyla yapılan işlemdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir