Yasaklı Sitelere Kesin Giriş

Sponsorlu Bağlantılar
evet pek spy treewalk dns tw win2003 Yasaklı Sitelere Kesin Giriş Yasaklı Siteye Giriş yasaklı sitelere giriş yasaklı sitelere kesin giri..

Mahkeme Karariyla Kapatilmiş Sitelere Veya Yasakli Sitelere Giriş

MAHKEME KARARIYLA KAPATILMIŞ SİTELERE VEYA YASAKLI SİTELERE GİRİŞ

Eyer MAHKEME KARARIYLA KAPATILMIŞ SİTELERE VEYA YASAKLI SİTELERE GİRİŞ yapamıyorsanız aşağıdaki işlemleri uygulayın

I. Yöntem:
Başlat >> Ayarlar >> Ağ Bağlantıları >> Yerel Ağ Bağlantısı (sağ tıklayın >> Özellikler’ i seçin)
Listeden “Internet İletişim Kuralları (TCP/IP) i seçip, Özellikler i tıklayın,
Açılan pencerede, En altta bulunan seçeneği tıklayıp,
Yeğlenen DNS Sunucusuna:208.67.222.222

Diğer DNS sunucusuna : 208.67.220.220
II. Yöntem:
TreeWalk DNS >> Aşağıdaki linklerden herhangi birini indirin
http://www.ntcanuck.com/tw_exe/twdns821.exe
http://www.ntcanuck.com/download/051111twdns.zip
( WinXP, Win2000 ve Win2003 işletim sistemlerinde çalışır )
TreeWalk DNS , Güncel DNS ler kullanarak sitelere sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde ulaşmanizi saglayan bir programdir. Hiç bir şekilde virüs, spy ve bilgisayariniza zarar verecek özellik içermez.
III. Yöntem:
Yasaklı sitelere girmek için ANTİ-BAN

Artık bu pek işe yaramıyor…

Evet arkadaşlar birçoğumuzun problemi olan yasaklı sitelere girme megaupload.com ve birçok müzik sitesi mahkeme kararı ile yasaklanmıştı ve bu sitelere giremiyorduk fakat bundan sonra rahatlıkla girebileceğiz Şahin Demirdağ arkaşımız yazmış olduğu olduğu program Anti-Ban programı ile sadece sitenin adresini programa ekleyerek siteye girebileceksiniz üstelik siteyi ekledikten sonra birdaha programa ihtiyacınız kalmıyor ve eskisinden dahada hızlanıyor !

Programın özellikleri;
* Sadece sitenin adresini ekleyip kolayca sitenin yasağını kaldırabilme
* Programı sildikten sonra veya kapattıktan sonra yasaklı sitelere programa ihtiyacınız olmadan girebilme
* Yasaklı sitelere eskisinden daha hızlı ve sorunsuz girebilme
* Normal siteleri ekleyerek eskisinden daha hızlı ve sorunsuz girebilme (Yasaklı olmayan siteleride ekleyerek eskisinden daha hızlı ve sorunsuz girebilirsiniz)
Yasaklanmış site ? yasaklanmış siteler örneğin siteye girince bu site mahkeme kararı ile kapatılmıştır gibi yazı çıkan veya hiçbir yazı çıkmadan açılmayan sitelerdir.
Kullanım Klavuzu


Programın arayüzü;
Web site kısmına sitenin adresini yazıcaksınız www.siteadresi.com şeklinde ve siteadresi.com şeklinde olmak üzere hem www ile hemde www suz ekleyip izin ver tuşuna basıcaksınız örnek vermek gerekirse;


Bu şekilde hem sitelerin yasakları kalkacak bu site mahkeme kararı ile kapatılmıştır diye yazı görmeyeceksiniz hem de eklediğiniz siteler eskisinden daha hızlı olacak.
Not: Programın dnslerinizle bir alakası yoktur tamamen farklıdır. TreeWalk Dns programlar gibi dnslerinizi değiştirip internetinizi yavaşlatmaz ayrıca proxy ile de alakası yoktur ve tamamen yasaldır sadece yasaklı sitelere girerken ttnetin internet servis protokolü üzerinden değil direkt erişim sağlarsınız.
BURADAN İNDİR

Yasaklı Sitelere Giriş %1000 Çözüm

arkadaşlar her türlü yasaklı sitelere giriş kesin çözüm

işte link:
Telekom Yasaklı Sitelere Girmenin Yolu : UltraSurf | KupeliNET Blog

Yasak Sitelere Giriş:bütün Yollar

Free Proxies: Freeproxies.org hosts the best cgi proxy servers on the web, for free.

arkdşlar burdan btn yasak siteleri açablrsnz ama bu videoları nası aççaz o avr açılıo site video aççıtığımızda yasaklanmış yazısı çıkıor:ban:

Yasakli Sitelere Girmek – Programsiz Yasakli Sitelere Girmek – Yasakli Sitelere Girme

YASAKLI SİTELERE GİRMEK – PROGRAMSIZ YASAKLI SİTELERE GİRMEK – YASAKLI SİTELERE GİRMEK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER

Ağ bağlantılarıma sağ tıklayınız.
Özellikler/Yerel ağ bağlantısı/Özellikler/TCP/IP’ye girin oradan DNS kısımlarına şunları yazın
1. dns adresi : 193.140.83252
2. dns adresi : 130.117.156.250
yazdıysanız tamam diyin bilgisayarınızı yeniden başlatın ve işte YASAKLI SİTELERDESİNİZ

Yasaklı Sitelere Giriş

NEMLI NOT!!!! Türkiye’den maçları izleyebilmek için aşağıdaki ayarları mutlaka yapmalısınız!
DNS ayarları Türkiyeden bağlanan kullanıcılar için sıkıntılı bir konu, doğru DNS ayarları ile hem istediğiniz her siteye girebilirsiniz hem de maç yayınlarında daha hızlı bir bağlantı hızına sahip olursunuz. Bu ayarlar için;
Bilgisayarım > Denetim Masası > Ağ Bağlantıları altında;
Internet erişimimize bağlı olarak “Çevirmeli , Yerel Ağ Bağlantısı, Kablosuz Ağ Bağlantısı” ayarlarımız bulunur.

Internet’e erişimi için kullandığınız ağ bağlantımıza (Lan, Wireless hangisini kullanıyorsak), faremizin (mouse) sağ tuşuyla tıklayıp “Özellikler”i seçelim. (Veya direk faremizle çift tıklayalım. Eğer bağlantı tipimiz kablosuz bağlantıysa açılan pencerede Özelliklere tıklayalım.)
Aşağıdaki ekran görüntüsüne benzer bir bağlantı özellikleri penceresine ulaşmış olmamız gerekiyor.

Internet İletişim Kuralları (TCP/IP) üzerine çift tıklayalım. (Veya seçili hale getirip Özelliklere tıklayalım..)

Önümüze “Internet İletişim Kuralları (TCP/IP) Özellikleri” gelmiş olmalı. Buradaki ip ayarları, bilgisayardan bilgisayara farklılık gösterir. IP ayarlarımızda herhangi bir değişiklik yapmıyoruz. Bizim ilgilendiğimiz kısım, kırmızı çerçeve ile belirlenen DNS sunucu adres ayarlarının olduğu kısım.
Mevcut ayarlarınız “DNS sunucu adresini otomatik al” veya “Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan:” işaretli ve ADSL modem/router lokal ip adresi girili durumdadır. ADSL modeminiz dns’leri otomatik olarak TTNET’den alıp (TTNET DNS sunucu adresleri) bilgisayarınıza aktarır.
Biz bu noktada araya girip, yavaş ve sansürcü olan TTNET DNS sunucularını devreden çıkartıp, engellenen sitelere ulaşmak istiyorsak;
aşağıdaki DNS sunucu adreslerini, kırmızı çerçeve içersine aldığımız “Yeğlenen DNS sunucusu” ve “Diğer Dns Sunucusu” girmeliyiz.
Hızlı, sansürsüz DNS Sunucu adresleri:
4.2.2.1
4.2.2.2
4.2.2.3
4.2.2.4
4.2.2.5
4.2.2.6
212.57.1.17
208.67.222.222
208.67.220.220
212.175.13.116
212.175.13.114
bu adreslerden iki tanesi girmemiz yeterlidir.
Yeğlenen DNS sunucusu: 4.2.2.1
Diğer Dns Sunucusu: 4.2.2.2
şeklinde girip Tamam‘a tıklayıp kaydedip çıkalım.
Listedeki sunuculardan herhangi iki tanesini kullanmaniz yeterlidir.
Bundan sonra “Mahkeme kararıyla engellenmiş” siteleri de ziyaret edebilirsiniz. Ancak unutmayın bu işlemin Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki yasallığı sadece kullanıcıyı bağlar.
Alternatif Bağlanma Seçeneği
Türkiye’den Sopcast,TVU ve TVAnts programlarıyla yayınlara bağlanamayan kullanıcılar için geçici bir çözüm yoluda WİFİ bağlantı kanalları… Peki nasıl oluyor bu “wifi bağlantı kanalları”?.. Nasıl bağlanılabiliyor?…
Yurtdışı hosting makinalarından çeşitli programlarla size ait bir ip adresi oluşturuluyor, ve yayınları ya da engellenmiş internet sitelerini gezmeden önce bu bağlantı programları açılarak rahatlıkla internet üstünden her türlü yayına ve siteye ulaşılabiliyor…
Bu tamamdır… Peki bağlantı programları neler?
“Hotspot” adıyla anılan bu program sayesinde alternatif olarak sitelere ve yayınlara bağlanmanız çok kolay… Tek yapmanız gereken programı kullanırken programın sınırladığı 3 GB‘lık kotayı geçmemeniz… Tabi yayın kalitesi ve bağlanma sayısı da bu kotayı etkileyen en önemli faktörler… Not düşmek gerekirse bu şekilde bağlantı şimdilik bizim için geçici bir çözüm… Fakat bağlanma konusunda sıkıntısı olan bir ülkede yaşıyorsanız bu türden alternatifler bile gerçekten çok değerli ve özel olabilir…
Biraz da bu alternatif bağlantının kurulumundan ve kendisinden bahsedelim…
Programın indirme linki yazının sonunda paylaşılacaktır… Bu yüzden bir an önce kuruluma geçiyoruz…
Programı indirip kurduğumuzda karşımıza şöyle bir ekran gelicek…

Bu resimde de görüldüğü gibi “Run Hotspot Shield” yazılı butona basarak programı aktif ediyoruz… Daha sonra karşımıza çıkacak…

Bu etapta programın size özel ip numarası ayarlaması için bekliyoruz… Ve…

“VPN IP Address” bağlantınız belirlenip “Connected” olduğunda artık yapmanız gereken girmek istediğiniz kanalları ya da engellenmiş siteleri seçip izlemeniz, bakmanız, görmeniz… Unutmayın… Aylık sadece 3GB‘lık bir kota sınırlaması var, bu kota aşımlarından sonra programın silinerek tekrar yüklenmesi kota sınırlamasında etkili olamıyor-tabi ona da bir çözüm bulduk ama yakında -… Programı çalıştırdığınızda bilgisayarınızın sağ alt köşesinde yeşil bir “C” harfi aktif olacak, bu şekilde programın çalışıp çalışmadığını farkedebilirsiniz…

KAYNAK

Etiketler:yasaklı sitelere giriş yasaklı sitelere kesin giriş yasaklı siteye giriş yasak sitelere giriş kapalı sitelere giriş yasaklı sitelere giriş kesin çözüm yasaklı sitelere griş telekomun yasakladığı sitelere giriş yasaklı site giriş yasaklanmış sitelere girmenin yolları yasak sitelere giriş kesin çözüm yasaklı stelere giriş yasaksız sitelere girişte kesin çözüm yasak site giriş linkleri yasaklı sitelere giris yasaklanan sitelere giriş yasaklı sitelere giriş çin yasaklı sitelere giriş kalıcı çözüm yasaklı sıtelere g riş
Kesinlikle, Belki: Kesinlikle, Belki (İng: Definitely, Maybe), Adam Brooks tarafından yazılıp yönetilen, baş rollerini Ryan Reynolds, Isla Fisher, Rachel Weisz, Elizabeth Banks, Abigail Breslin ve Kevin Kline'ın paylaştığı ABD, İngiltere ve Fransa 2008 ortak yapımı romantik komedi sinema filmidir.
Kesintili zincir: Kesintili zincir, döşeme iplik ya da Lagging strand, DNA ikileşmesi sırasında birçok başlangıç noktasına gerek duyan ve Okazaki parçalarının oluştuğu zincirdir.
Kesintisiz güç kaynağı: Kesintisiz güç kaynağı (İngilizce: Uninterruptible Power Supply - UPS), herhangi bir elektrik, elektronik cihazın şebeke beslemesinin (Genellikle 220 V AC ancak bazı ülkelerde 110 V AC) kesilmesini, tolerans dışı yüksek veya düşük gelmesini önleyen bir elektronik cihazdır.
Kesintisiz zincir: Kesintisiz zincir, öncü iplik ya da Leading strand DNA zincirinde ikileşme çatalı açıldıkça, kesintili zincirin karşısında yer alan zincirdir.
Kesin İnançlılar: Amerikalı yazar Eric Hoffer'in kitle hareketlerinin psikolojik temelleri üzerine kaleme aldığı ünlü eserinin (The True Believer) Türkçe'deki adı.
Girişimci: Girişimci; ticaret, sanayi gibi alanlarda sermaye koyarak bir işi yapmaya girişen, kar amacıyla riski üzerine alan kişidir.
Giriş/çıkış: Giriş/çıkış (Input/Output; I/O), bilgi işlem dizgesinin değişik fonksiyonel birimleri (alt sistemleri) arasındaki iletişimi veya bu arayüzlere doğrudan bilgi sinyallerini göndermeyi sağlar.
Girişim: Girişim, iki veya daha çok dalga hareketinin, aynı noktaya aynı anda gelmesiyle birbirini yok edebilmesi veya kuvvetlendirebilmesi olayıdır.
Girişimölçer: Girişimölçer ya da İnterferometre ışığın girişim özelliğinden faydalanılarak çok küçük mesafelerin ve maddelerinin kırılma indislerinin ölçümünde ve saydam cisimlerin yüzeylerinin düzgünlüğünün kontrolünde kullanılan bir ölçü aletidir.
Giriş açıklığı: Giriş Açıklığı (İngilizce: entrance pupil), objektiflerde ışığın optik sisteme girdiği ön taraftan bakıldığında görülebilen fiziksel diyafram açıklığının görüntüsüdür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir